> Výroba > Interiérové a exteriérové prvky

  Interiérové a exteriérové prvky

Atypické doplňky do exteriéru

Podle návrhu zákazníka zhotovíme i různé exteriérové prvky jako jsou např.: poštovní schránky, schůdky a žebříky do bazénů, madla, mřížky, obklady sloupů a jiných konstrukcí plechem, informační a jiné stojany, dvířka na el. rozvaděče a hydranty, fontány, odpadové koše, mobilní (naváděcí) zábradlí, okrasné koule (např. ke sloupkům plotů, zábradlí) a.j.

Veškeré uvedené výrobky se povrchově upravují podle požadavku zákazníka a podle použitého materiálu.

 

Atypické doplňky do interiéru

Pro firmy vyrábějící nábytek dodáváme z nerez oceli, mosazi nebo mědi doplňky a atypické prvky k nábytku např.: podnože, držáky, úchytky, lemovací madélka, sloupky, konzoly, lišty, nohy, opláštění částí nábytku plechem, okopové plechy a.j.

Podle návrhu zákazníka zhotovíme i různé interiérové prvky jako jsou např.: madla, mřížky, stolky, svítidla, paravány, obklady sloupů a jiných konstrukcí plechem, prosklené bankovní a jiné přepážky s kovovou konstrukcí, misky na peníze k peněžním přepážkám, nerezové podnosové dráhy do jídelen, nerez konstrukce prosklených pultových vitrín vč. skel , informační a jiné stojany, závěsy na květiny, garnýže, držáky garnýží, rámy a rámečky, zrcadla v kovových rámech, barová madla a podnože, barové židle, nosiče sklenic nad barem, držáky deštníků, věšáky, věšáčky, kryty radiátorů, police, vitriny, optické předěly, schůdky a žebříky do bazénů, dvířka na el. rozvaděče a hydranty, fontány, nádoby na květiny, kryty digestoří, odpadové koše, mobilní (naváděcí) zábradlí, okrasné koule (např. ke sloupkům plotů, zábradlí) a.j.

Veškeré uvedené výrobky se povrchově upravují podle požadavku zákazníka a podle použitého materiálu.

Interiérové a exteriérové prvky