> O společnosti

O společnosti

Naše služby zajišťujeme již od roku 1993 a výrobní náplní je zakázková kovovýroba. Materiál ze kterého vyrábíme je kvalitní, trvanlivý a vysoce estetický – nerez ocel, mosaz a měď. Naší hlavní specializací je výroba a montáž zábradlí z ušlechtilých kovů a výroba komponentů pro nábytkářské firmy. Mimo tuto hlavní výrobu zhotovujeme i různé prvky do interiérů i exteriérů – viz nabídka výrobků.

Jako jedna z prvních firem působících na českém trhu, jsme zábradlí z ušlechtilých kovů začali nabízet již od roku 1998 na Stavebních veletrzích v Brně a následně i na ForArchu v Praze. Velký zájem o toto materiálové provedení zábradlí nás vedl k tomu, že jsme vytvořili pro lepší představu zákazníků několik typů zábradlí v různých materiálových variantách a kombinacích i se dřevem nebo sklem. Vzorky těchto typů zábradlí jsou celoročně vystavené v objektu naší firmy v Brně, mimo nabízené typy zhotovujeme i atypická zábradlí podle podkladů dodaných zákazníkem.

Svým zákazníkům doporučíme technické řešení návrhu včetně výběru vhodného materiálu, zhotovíme výrobní dokumentaci, provedeme přesné zaměření pro výrobu i konečnou montáž. Při výrobě klademe velký důraz na přesné opracování spojů materiálů, jejich přesné spasování, propracování detailů a v neposlední řadě na konečnou povrchovou úpravu materiálů.

Výsledkem pasířské práce je výrobek nejen užitkový, ale i estetický, s vysokou kvalitou řemeslného zpracování. Nabídka našich prací je velmi široká, jsme schopni zhotovit rozsáhlý sortiment výrobků od úchytky k nábytku až po točité schodiště. Záleží pouze na požadavku zákazníka a našich výrobních možnostech. Veškeré naše výrobky dodáváme i včetně stolařských nebo sklenářských prvků. Dodací lhůty výrobků závisí na náročnosti a rozsahu prací, vždy se však snažíme maximálně vyjít vstříc potřebám našeho zákazníka.

Výroba

Zábradlí

Schodiště

Interiérové a exteriérové prvky

Vchodové stříšky

Madla

3D nápisy a loga